Lai šī vietne pienācīgi darbotos, mēs dažreiz jūsu ierīcē izvietojam sīkdatnes (cookies). Tāpat dara arī lielākā daļa lielo tīmekļa vietņu.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Kā mēs sīkdatnes izmantojam?

Vairākās mūsu lapās tiek izmantotas sīkdatnes, lai atcerētos

  • jūsu ekrāna iestatījumus, piemēram, parādāmo krāsas kontrastu vai teksta  lielumu,
  • vai esat jau atbildējis uz uznirstošo aptaujas jautājumu par to, vai vietnes saturs jums noderēja (lai tad šo jautājumu vairs jums nerādītu),
  • vai esat jau piekritis (vai nepiekritis) tam, ka mēs šajā vietnē izmantojam sīkdatnes.

Šīs vietnes lapās ir daži video, kuri anonīmi ar sīkdatnēm ievāc statistiku par to, kā jūs šeit nokļuvāt un kādus video skatījāties.

Šīs sīkdatnes nav obligāti jāiespējo, lai šī vietne darbotos, bet jums būs labāka pārlūkošana. Šīs sīkdatnes ir iespējams dzēst vai bloķēt, bet tādā gadījumā atsevišķas šīs vietnes iespējas var nedarboties, kā nākas.

Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai jūs personiski identificētu, un dati par jūsu navigāciju ir mūsu kontrolē. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi tam mērķim, kas norādīts šeit.

Vai mēs izmantojam citas sīkdatnes?

Dažās mūsu vietnes lapās vai apakšvietnēs var tikt izmantotas arī citas vai atšķirīgas sīkdatnes papildus šeit aprakstītajām. Tādā gadījumā tur atsevišķā lapā būs sniegts paziņojums, kurā būs sīkāka informācija. Jums var tikt lūgta piekrišana šo sīkdatņu glabāšanai.

Kā var kontrolēt sīkdatnes?

Pēc vēlēšanās varat sīkdatnes kontrolēt un izdzēst. Plašāk lasiet šeit: aboutcookies.org. Varat izdzēst visas sīkdatnes, kuras ir jūsu datorā, un lielāko daļu pārlūkprogrammu var iestatīt tā, lai tiktu bloķēta sīkdatņu ievietošana datorā. Taču tādā gadījumā jums būs pašrocīgi jāpielāgo daži iestatījumi ikreiz, kad apmeklēsiet vietni, un varbūt nedarbosies daži pakalpojumi un funkcijas.